%!

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Hydra

Pierwotna cena wynosiła: 849,00zł.Aktualna cena wynosi: 599,00zł.

Oakley® nawiązuje do swojego surfingowego dziedzictwa, prezentując Hydra, inspirowane Razor Blades, półotwarte okulary przeciwsłoneczne z soczewkami typu shield. Z logo Oakley® B1B na zausznikach, Hydra jest podkreślona nowoczesnym designem oprawki, nawiązującym do korzeni Razor Blades w kulturze surfingowej. Oprawka BiO Matter™ na bazie roślin i trzypunktowe dopasowanie zapewniają zrównoważone dopasowanie i komfort, a technologia soczewek Prizm™ wzmacnia kolory i kontrast.

  • Technologia Prizm została opatentowana przez markę Oakley. Jej zadaniem jest filtrowanie światła, które sprawia że postrzegane przez nas barwy są bardziej nasycone, kontrast wzmocniony.
  • Rozmiar: XS; wysokość soczewki / szerokość ramki / długość zausznika: 52,7mm/122mm/140mm // wide, high bridge

Ref no: OO9229x

 


Darmowa wysyłka!


Wybierz wariant (nazwa koloru widoczna po kliknięciu na zdjęcie):

Wyczyść zaznaczenie
SKU: OA-O-9229 Kategoria: Producent:

Opis

Okulary Oakley Hydra

  • Dostępne z soczewkami Prizm™, które zostały zaprojektowane tak, aby wzmocnić kolory i kontrast, dzięki czemu możesz dostrzec więcej szczegółów.
  • Materiał oprawki O Matter™ zapewnia trwałość i całodzienny komfort, aby sprostać wyzwaniom codziennego życia.
  • ​​Teksturowane, prążkowane tworzywo Unobtainium® dodane do wewnętrznej strony zauszników dla lepszego trzymania.
  • Noski Unobtainium® firmy Oakley zapewniają większy komfort i wydajność oraz zwiększającą się przyczepność przy poceniu się.

Instrukcja użytkowania okularów Oakley


Informacje dodatkowe

Producent

OAKLEY

Oprawka / soczewka

Crystal Black / Violet

Uwaga, uprawianie sportów wodnych wiąże się z ryzykiem doznania kontuzji i utonięciem. Zalecamy naukę sportów wodnych z wykwalifikowanym instruktorem.

Dane producenta

Producent