Informacje dodatkowe
Rozmiar latawca | |
---|---|
Kolor latawca | |
Producent latawca |
5699,00zł – 7599,00zł
Razor to typowy latawiec freestylowy, idealny do katowania tricków new shool / wakestyle. Wyróżnia się przede wszystkim niesamowitym popem i doskonałym zachowaniem podczas skoków unhooked i przy kiteloopach. To klasyczny 5-linkowy C-shape, który daje wiele możliwości na wodzie.
Z biegiem lat latawiec zyskuje coraz większy zakres wiatrowy i pomimo swojego wyspecjalizowania jest stosunkowo łatwy (w porównaniu do innych latawców o tej charakterystyce), wciąż nie jest to jednak sprzęt dla początkujących.
Razor idealnie sprawdza się w najcięższych warunkach dzięki odpornej na rozciąganie Aramidowej konstrukcji (krzyżowe przeszycia na powierzchni latawca, tworzące specjalną ramę, która daje większą odporność i wytrzymałość) – konstrukcja została udoskonalona w stosunku do modelu 2015.
W 2016r. do kolekcji dołączył Razor w rozmiarze 15m., używany do tej pory tylko przez zawodników. Latawiec pomimo gabarytów spisywał się znakomicie podczas PKRA, dzięki czemu producent postanowił udostępnić 15stkę do sprzedaży ogólnej.
Z nowości mamy jeszcze (ładniejsze?) kolorki i poprawioną konstrukcję rozmiaru 5,5m – jest on teraz bardziej stabilny.
„The Razor will ideally suit a dedicated and dynamic new school freestyler who is not just looking for a steady chugger. There’s wakestyle feel if you want it, but also the more agile forward flight that makes it so much fun to throw around and get into great positions to help make the most technical hand-passes possible.”
KiteWorldMag – pełny raport z testów
Airush Razor to latawiec stworzony do katowania tricków – klasyczną konstrukcję c-shape docenią zaawansowani rajderzy oczekujących najlepszych osiągnięć przy skokach unhooked i loopach – radykalny latawiec freestyle / wakestyle. Dzięki ciągłej pracy konstruktorów, Airush osiągnął całkiem niezły zakres wiatrowy, jak na ten typ latawca. Gorąco zachęcamy do przetestowania modelu 2018!
Szukasz czegoś mniej radykalnego (freestyle/wakestyle), polecamy:
– Blade HighScore
– Airush Union
Jeszcze bardziej freeride?
Opcje Wave?
– Blade SkinnyBoy
– Airush Wave
LightWind?
– Blade Fat Lady
– Airush Lithium (17m)
Nie zapominajmy też o pięknym (i nie bez pazura) Airushu Diamond