Latawiec Duotone Juice D/LAB 2023

13990,0015590,00

Duotone Juice to latawiec stworzony do pływania przy słabym wietrze – teraz także w wersji D/Lab!

Juice to antidotum na słaby wiatr – lekka 3-tubowa konstrukcja, łatwy restart latawca, niewielkie siły na barze i bardzo dobra dynamika skrętu. Kite zapewnia świetne osiągi w dolnym zakresie wiatrowym bez utraty możliwości np. skakania, gdy wiatr się wzmocni.

Nowością w 2023 jest wprowadzenie do kolekcji Juice w rozmiarze 14m, zamiast 13stki oraz 17stki w wersji D/Lab.

Seria D/Lab to najbardziej zaawansowane technologicznie latawce w kolekcji DT. Latawce D/Lab są bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o zachowanie w dolnym zakresie wiatrowym. W garażu DT nie mogło więc zabraknąć Juice D/Lab, który pływanie w słabym wietrze przenosi na nowy poziom.


FREERIDE / LIGHTWIND / FOIL


Duotone Juice D/Lab – dedykowane bary:


Inne wersje Juice:


Zapytaj o raty 0%!  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Propozycja cenowa (wymagane)

  Lista sprzętu - model latawca/deski, rozmiar itd.  Wybierz kolor i rozmiar:

  Wyczyść zaznaczenie

  Opis

  Duotone Juice – charakterystyka latawca

  Duotone Juice - charakterystyka latawca

   

  Duotone Juice D/Lab – zakres wiatrowy, waga


  Duotone Juice D/Lab – kluczowe cechy:

  • Konstrukcja Juice została zaprojektowana od podstaw do pływania w słabym wietrze. Została zoptymalizowana np. pod kątem wagi.
  • Flex Struts dodatkowo przyspieszają skręty (w Juice Regular zastosowano technologię z wersji SLS) poprzez skręcanie się latawca (twist), zapewniając dobry dynamizm, jak na takie rozmiary latawca.
  • 3 tuby dają Juice`owi przewagę nad latawcami 1-tubowymi w górnym zakresie wiatrowym. Juice to nie latawiec do pobijania rekordów WOO, ale radzi sobie w odrywaniu ridera od wody całkiem nieźle!
  • Juice D/Lab to zastosowanie najnowocześniejszych materiałów. Poszycie z Aluula pozwoliło konstrukcję dodatkowo odciążyć i usztywnić, co z kolei oznacza bardziej bezpośrednie, precyzyjne sterowanie, lepszy drift i podkręconą szybkość reakcji.
  • Waga i lepsza dynamika Juice w wersji D/Lab pozwoli wygenerować więcej mocy i osiągnąć więcej (szczególnie w przypadku większych rozmiarów) np.:
   • w dolnym zakresie wiatrowym,
   • podczas skoków przez zenit,
   • podczas loopów.
  • Niższa waga latawca to również „wyższa odporność” na tzw. dziury wiatrowe czy chwilowe poluzowanie linek (np. po skoku), co dla pływania lightwind może mieć decydujące znaczenie. Różnica wagowa mokrego latawca jest jeszcze większa (Oryginal vs. D/Lab), bo rama z Aluula znacznie mniej nasiąka wodą.
  • Juice D/Lab to wersja latawca, która zapewni doskonałe osiągi upwind, hangitme i najlepszy performance w dolnym zakresie wiatrowym. Sprawi, że pływanie w słabym wietrze nie będzie przypominało jazdy ciężarówką – będzie przyjemniejsze, a poziom wiatru granicznego zostanie obniżony.

     DTK Juice – widok 3D   

   

  Informacje dodatkowe

  Producent latawca

  Kolor latawca

  Rozmiar latawca

  , ,

  Typ latawca

  , ,