%!

Wing F-One Strike CWC

Original price was: 5398,00zł.Current price is: 2969,00zł.

Skrzydło do winga F-one Strike CWC

CWC to odmiana winga Strike, która została dostosowana do pływania w słabym wietrze (występuje tylko w większych rozmiarach)


Skrzydło do wingfoila F-ONE Strike CWC to przełomowy projekt słabo wiatrowego skrzydła, który umożliwił powiększenie powierzchni winga, bez utraty lekkości i sterowności. CWC – Compact Wing Concept – wzbogacony został o dwie tuby poprzeczne, które powiększają span winga i tworzą z niego najbardziej kompaktowe lightwindowe skrzydło na rynku.

Team projektowy F-ONE przy pracy nad wingami CWC postanowił zwiększyć powierzchnie skrzydła, bez pogrubiania i wydłużania tuby głównej. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć frustrującego przyklejania się tipów winga do wody, co było częstym problemem dużych rozmiarów w innych konstrukcjach. Zatem wszystkie rozmiary od 6 do 8 m2 zostały zbudowane na bazie krótkiej krawędzi natarcia, zaczerpniętej ze skrzydła Strike 5m. Kontrola długości tuby głównej poprawia również sztywność winga, co bezpośrednio przekłada się na wydajne generowanie mocy i komfortowe prowadzenie skrzydła przed sobą, a nie nad głową. Skrzydła w nowej geometrii są łatwiejsze do obrócenia na głębokiej wodzie.


 

Wyczyść zaznaczenie
SKU: FO-22-77221-1001-cwc Kategorie: , Tagi: , Producent:

Opis

F-One Strike CWC – kluczowe cechy

  • Rewolucyjny kompaktowy kształt CWC,
  • bardzo wytrzymały i wydajny materiał Tejin 130g dacron ripstop,
  • bardzo wydajna słabowiatrowa konstrukcja,
  • pierwszy trzy poprzeczkowy wing na rynku,
  • łatwy w kontroli,
  • niesamowicie lekka konstrukcja nie męcząca ramion.

 

 

Strike CWC – widok 3DInformacje dodatkowe

Rozmiar winga

, ,

Kolor winga

, ,

Producent

F-One