HoHoHo! – świąteczne promocje

HoHo! Mamy dla Was kilka bonusów od Świętego!

  1. Do wybranych latawców bar od Mikołaja w prezencie!
  1. Do każdego zamówienia złożonego przez stronę KiteNinja.pl (powyżej 1000zł), voucher o wartości 100zł na kolejne zakupy (powyżej 500zł) od Mikołaja w prezencie! Vouchery będą rozdawane do zamówień złożonych między 11.12 a 26.12 lub do wyczerpania puli przeznaczonej na promocje (wtedy zostanie to tutaj zaznaczone/punkt zostanie wykreślony).


Uwagi

  • Wyżej wymienione listy mogą się zmieniać, w zależności np. od zapasów magazynowych – prosimy o sprawdzenie listy przed zakupem – liczba zestawów przeznaczonych do akcji „prezent od Mikołaja” jest ograniczona.
  • Aby otrzymać „prezent od Mikołaja”, w uwagach do zamówienia należy napisać, który np. bar Mikołaj ma zapakować lub złożyć zamówienie mailowo.
  • „Bonusowy” produkt od Mikołaja pojawi się na paragonie/fakturze – cena produktu „głównego” zostanie odpowiednio obniżona.
  • Vouchery z kodem rabatowym (punkt 2) będą wysyłane na maila w formie PDF. Kod rabatowy będzie ważny do końca roku 2023. Kod rabatowy zostanie dezaktywowany w przypadku zwrotu zamówionych produktu/ów.
  • WW promocje łączą się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − piętnaście =