Prezent dla KiteSurfera – inspiracje

Z okazji zbliżających się Świąt, przygotowaliśmy dla Was listę surf-gadżetów, które sprawdzą się jako prezent dla Kite Surfera pod choinkę (lub na urodziny czy inną okazję!).

Co prawda jest jeszcze trochę czasu, ale kwestii prezentów nie warto zostawiać na ostatnią chwilę, szczególnie jeśli zamawiamy produkt z wysyłką. Sugerujemy, aby sprawę załatwić wcześniej, dzięki czemu wystarczy czasu np. na sprowadzenie specyficznego koloru czy rozmiaru produktu z zagranicy, jeśli będzie taka potrzeba. Będziemy też mieli święty spokój, gdy inni będą biegać po sklepach ogarnięci świąteczną gorączką 🙂

Pakowanie na prezent

A więc…

Co kupić surferowi pod choinkę?

 1. Leash do kitesurfingu – każdy musi go mieć – jeśli w quiverze Twojego kitesurfera jeszcze go brakuje, leash będzie strzałem w dziesiątkę.
 1. Pompka do kite`a – kolejny oczywisty „must have” kitesurfera – choć może w tym wypadku wystarczy jedna „w rodzinie” 🙂
 1. Poncho – przyjemny gadżet, który ułatwia przebieranie się na plaży:
 1. Kolejne gadżety związane z przebieraniem, to wodoszczelne torby na mokre pianki, trapezy itd. Dzięki nim nie pomoczymy siedzeń w samochodzie. Do wyboru mamy np.:
 1. Kłódka – sejf z szyfrem na klucze – stosunkowo nowy, ale zdobywający dużą popularność gadżet, ułatwiający „życie na spocie”. Niejeden surfer zadał pytanie: „Co zrobić z kluczykami od samochodu, gdy idę pływać?” Rozwiązaniem jest kłódka Surf Logic lub ION!
 1. OK, sprawa kluczyków już załatwiona, a co z telefonem? Czasami dobrze jest wziąć go na wodę ze sobą – czy to ze względów bezpieczeństwa czy z potrzeby bycia „pod telefonem”… z pomocą przychodzi aquapac, czyli wodoodporny pokrowiec na telefon – tak zapakowaną komórkę chowamy pod piankę i bez stresu wchodzimy do wody!
 1. Kto lubi zakładać na siebie mokrą, zimną piankę? No właśnie… a w naszym klimacie piankom zdarza się nie doschnąć przed kolejną sesją! W tym wypadku pomocnym gadżetem może być:
 1. Akcesoria neoprenowe – lato mamy krótkie, a do tego najlepszy wiatr (w Polsce) jest zazwyczaj akurat wtedy, gdy temperatura na dworze nie zachęca do wchodzenia do wody… Można sobie odpuścić albo… cóż, są tacy, którzy pływają w Bałtyku przez cały rok! Jednak nawet najtwardsi surferzy w zimniejsze dni używają neoprenowych docieplaczy. Na przedłużenie sezonu dobrym prezentem mogą być więc:
 1. lub po prostu pianka neoprenowa:
 1. Na liście nie może też zabraknąć:
 1. Deski SUP, czyli Stand Up Paddle Boards – zdobywają ostatnio ogromną popularność, np. jako alternatywa dla kitesurfingu w bezwietrzne dni. Proponujemy rzucić okiem np. na takie pozycje jak:

Polecamy też rzucić okiem na szeroką gamę odzieży technicznej do SUPowania, pasy do przenoszenia deski oraz ułatwiającą życie elektryczną akumulatorową pompkę do SUPów.

 1. Zima może być też dobrym okresem na garażowe porządki – mamy kilka nowych pozycji w dziale Przechowywanie sprzętu
 1. Oczywiście możesz się również zdecydować na pozostałe elementy standardowego wyposażenia kitesurfera:

 1. Nie jesteś pewny / pewna, co wybrać? Napisz lub zadzwoń – chętnie pomożemy! Albo po prostu schowaj pod choinką voucher podarunkowy do sklepu kiteninja.pl – Twój KiteSurfer wie najlepiej, czego potrzebuje 🙂

KiteNinja-logo

psst… Prezenty musicie wręczyć sami, ale pamiętajcie, że możemy Was wyręczyć z obowiązku pakowania prezentów 😀

psst2… Zapytaj o raty 0% od Mikołaja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − 5 =