%!

Latawiec Airush Lithium V13

3500,008699,00

Lithium i Union to najbardziej uniwersalne latawce w stajni Airusha – allround w pełnym tego słowa znaczeniu… Lithium to łatwy, przyjemny i niesamowicie wszechstronny latawiec.

Airush Lithium to uniwersalny latawiec, spełniający wymagania większości rajderów. Świetnie sprawdzi się zarówno podczas doskonalenia techniki po ukończeniu szkolenia, nauki nowych ewolucji, jak i średniozaawansowanego pływania w różnych warunkach – freeride, freestyle, wave.

 

Opis latawca poniżej


Latawiec bez baru

Dedykowane – bary Airush


Darmowa wysyłka!

Raty 0%? Prosimy o kontakt mailowy  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Propozycja cenowa (wymagane)

  Lista sprzętu - model latawca/deski, rozmiar itd.  Wybierz rozmiar i kolor:

   

  Wyczyść zaznaczenie

  Opis

  Airush Lithium – latawiec do progresu

  Lithium to latawiec stworzony do nauki i nie chodzi tu wyłącznie o pierwsze ślizganie się po wodzie! Latawiec jest genialny do nauki klasycznych skoków (wysokich i długich – hangtime!), nowych tricków, kiteloopów czy pierwszych skoków na wypięciu – jest spokojniejszy, bardziej przewidywalny, płynnie oddaje moc i wybacza więcej błędów, niż typowo freestylowe latawce – jest po prostu łatwiejszy, bardziej przyjazny.

  Lithium sprawdza się na falkach – konstrukcja tego latawca umożliwia precyzyjne sterowanie, szybką reakcję, dobry depower i niezły jak na latawiec nie-wave`owy drift. Wiele osób doceni też jego ciasny promień skrętu.

  Lithium jest średnio-ciężki na barze, z zachowaniem pełnego wyczucia pozycji podczas pływania.

  Co jeszcze? Lithium łatwo wstaje z wody i dobrze ostrzy – cechy doceniane przede wszystkim przez początkujących kajtsurferów, ale też nie będą chyba wadziły tym, którzy już pozjadali zęby… Nawet duże rozmiary dobrze zachowują się podczas loopów.

  Airush już jakiś czas temu wprowadził technologię Load Frame, co wpływa na dłuższą żywotność latawca – jest ona wciąż udoskonalana, w związku z czym każda nowa odsłona latawców cechuje się jeszcze lepszą jakością wykonania / wydajnością. W zasadzie i tak nikt raczej nie narzekał na jakość wykonania Airushy, ale dłuższa żywotność latawca zawsze cieszy.

   

   

   

   


  Najważniejsze cechy latawca:

  • idealny do progresu – Lithium jest stworzony do nauki nowych ewolucji – skoków, loopów
  • hangtime! i dobre zachowanie podczas pływania na falach
  • wszechstronność
  • stabilność, przewidywalność, bezpieczeństwo bez utraty reaktywności i prędkości
  • szeroki zakres wiatrowy, dobry depower
  • szybki i prosty start z wody
  • odpowiedni dla wszystkich rajderów, bez względu na poziom zaawansowania
  • świetne wykonanie, mocna konstrukcja

   

  Obiektywnie – opinie o latawcu Airush Lithium

  „This kite does it all. It turns quickly with good stability, goes upwind easily and provides excellent lift and hangtime”

  „(…) Airush’s freeride kite that will please entry-level kiters as well as the more seasoned kiters looking to do a little bit of everything”

  The KiteBoarder – pełny raport z testów (EN)

  The KiteBoarder – recenzja – tłumaczenie (PL)


  Airush Lithium – zakres wiatrowy

  Airush Lithium Core 2018 - zakres wiatrowy

   

  Airush Lithium – przeznaczenie

  Airush Lithium Core 2018 - wydajnośćAirush Lithium - charakterystyka latawca

   


   

   


  Podsumowanie

  Airush Lithium to latawiec stworzony do nauki nowych ewolucji – nowoczesną konstrukcję docenią zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani rajderzy – skoki, loopy czy tricki po prostu na nim wychodzą. Dobry dolny zakres wiatrowy, stabilność, reaktywność, hangtime i współpraca na zafalowanych akwenach… To już 13 odsłona modelu Airush Lithium – tak długo w ofercie mógł się utrzymać tylko latawiec, który jest dobry. Najlepszy wybór dla osób, którzy nie chcą się ograniczać do jednego stylu pływania.

   

   

   

  Informacje dodatkowe

  Rozmiar latawca

  , , , , , , , ,

  Kolor latawca

  , ,

  Producent latawca

  Typ latawca

  ,