Latawce Blade Kites zaczęliśmy zauważać na polskich akwenach stosunkowo niedawno, choć firma produkuje je już od 2005 roku. Blejdy nie były u nas tak popularne, jak na zachodzie, ponieważ marka nie miała do tej pory solidnego polskiego dystrybutora. W roku 2015 ich rozpoznawalność na rodzimych wodach zdecydowanie ruszyła do przodu – z miesiąca na miesiąc Blade Trigger, High Score i Fat Lady zdobywają coraz większe grono entuzjastów i masę pozytywnych opinii na testach.

Latawce Blade są solidnie wykonane, mają ciekawą szatę graficzną i bardzo dobre osiągi – wielu rajderów było pod ich wrażeniem, jeśli chodzi o takie aspekty, jak np. winda i hangtime Triggera, pop HighScore`a oraz szybkość słabowiatrowej FatLady.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z konkretnymi modelami oraz przetestowania latawców marki Blade Kites!


Pytaj o promocje
Inne – zapytanie
Nie możesz znaleźć produktu? Być może nie zdążyliśmy go jeszcze wgrać do sklepu. Zapytaj o dostępność - prawdopodobnie coś znajdziemy :) tel.: [eeb_content]504 351 999[/eeb_content] email: [eeb_email email="sklep@kiteninja.pl" display="sklep@kiteninja.pl"]      
 
1,00 Wybierz opcje
Latawiec Blade TinyBeast 2016 - przystosowany dla dzieci
Latawiec Blade TinyBeast

Blade Tiny Beast - latawiec dla dzieci - stworzony z myślą o najmłodszych i najlżejszych. Dzięki Małej Bestii kitesurfing może uprawiać osoba o wadze nawet 30kg.

Latawiec ten znacząco różni się od 'normalnych' kajtów w małych rozmiarach, które projektowane są na bardzo silny wiatr, zaś przy standardowych warunkach (15-20kn) nie zachowują się tak, jak należy. Mała Bestia zachowuje się grzecznie - jest stabilna i przewidywalna - daje to jej potężną przewagę nad konkurencją.

Ciąg dalszy opisu poniżej

Latawiec bez baru

Odpowiedni do tego latawca bar dostępny jest tutaj - Blade UniBar  
 
3575,004015,00 Wybierz opcje