Latawiec Slingshot Code V1 - Orange
Latawiec Slingshot Code V1 2023
Poznaj najnowszego Slingshota Code. Wystarczy, że weźmiesz go do ręki, by natychmiast przenieść się w przyszłość. Przy nim Twój dotychczasowy latawiec będzie jak z poprzedniej epoki. Code jest ultra lekki na barze, ale jednocześnie niezwykle precyzyjny i bezpośredni w czuciu. Nawet skręcając jednym palcem, zawsze wiesz gdzie się dokładnie znajduje. Jest niezwykle szybki, ale sposób w jaki porusza się po oknie wiatrowym daje Ci absolutną pewność siebie. Jest jednym z najlżejszych latawców 3-tubowych na rynku, ale jednocześnie jednym z niewielu z najbardziej wytrzymałą kratką Teijin 4×4. Bez względu na Twój aktualny poziom, Slingshot Code V1 uczyni Cię lepszym riderem. Już dziś!  

Progression / Evolution / Performance


Slingshot CODE - dedykowany bar:


Zapytaj o raty 0%!
Wybierz kolor i rozmiar:
5449,008449,00 Wybierz opcje
Latawiec Slingshot Machine V2 - Orange
Latawiec Slingshot Machine V2 2023
Świeżo po swoim przełomowym wydaniu, Machine powraca w swojej drugiej, jeszcze bardziej wypasionej wersji. Wyposażony w całkowicie nowy materiał tuby głównej, Machine V2 może pochwalić się zmniejszoną wagą i jeszcze lepszą wydajnością - Machine zapewnia świetne osiągi upwind oraz pomoże Ci w pobijaniu rekordów w wysokości skoków i hangtime`u.

Lift / Boost / Hang


Slingshot Machine - dedykowany bar:


Zapytaj o raty 0%!
Wybierz kolor i rozmiar:
5799,008499,00 Wybierz opcje
Latawiec Slingshot Ufo V2 - Orange
Latawiec Slingshot UFO V2
Gotowy na nowe doznania? Jesteś gotowy na rewolucję, która obali wszystkie dotychczasowe konstrukcje latawców na rynku? Wyobraź sobie latawiec 9m2, który mieści się do Twojej kosmetyczki, a osiągami przewyższa dwa rozmiary tradycyjnych latawców. Wyobraź sobie najlżejszy latawiec pompowany, który nie ma ani jednej tuby poprzecznej, który redefiniuje ziemskie prawa fizyki – dlatego nazwaliśmy go UFO! Slingshot UFO to zupełnie nowy styl pływania. Kite zawraca w miejscu, pracuje w całym oknie wiatrowym, ma niewiarygodny drift, jest szybki i lekki. Pilotowanie UFO z foilem to gwarantowane nowe doświadczenia!

Unlimited / Foiling / Object


Slingshot UFO - dedykowany bar:


Zapytaj o raty 0%!
Wybierz kolor i rozmiar:
4399,006499,00 Wybierz opcje